Šátek Wild Slings La symétrie

Tento mimořádný šátek, byl utkán s ohledem na rodinu, její složitost a krásu. Je to čistá harmonie usilující o dokonalost, kde nejdůležitější věcí není samotný cíl, ale cesta.
Vzor má jméno „La symétrie“, protože symetrie je zrcadlo. Díváme se na naše děti a vidíme je jako součást sebe samých. Vyrostou, ale kousky naší duše v nich zůstanou a jsou přítomny v budoucích generacích. Pouto a vztah, který vytváříme s našimi dětmi, je úžasný a jedinečný. To, jak se naše životy prolínají navždy od chvíle, kdy se nám narodí děti, nás mění po zbytek našich životů. Od této chvíle jsme jeden, i když každý z nás je samostatná, krásná bytost, společně vytváříme nejneobvyklejší mozaiku světa. A nejpozoruhodnější je, že každá rodina vytváří svůj vlastní krásný obraz. Vidíme  svůj odraz ve svých dětech, a přestože bychom si rádi tento stav udržel navždy - víme, že s časem vyrostou, prostě je nemůžeme udržet u sebe. Ale část nás, část celé naší rodiny, navždy zůstane s námi a později v jejich potomcích. Společně tvoříme větší celek a je úžasné, jak něco tak křehkého může být nejsilnějším poutem na světě. Živý přenos je symetrie; je to harmonie a rozvoj. Láska, kterou sdílíme, se ve skutečnosti množí. A život v této prosperitě lásky, harmonie a krásy naplňuje mou duši mírem a neomezenou, všemohoucí radostí.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La symétrie“?

Tento krásný šátek je vyroben z bavlny a velmi oblíbeného tussah hedvábí, které je proslulé svými vlastnostmi, je měkké a silné zároveň. Díky této směsi šátek funguje perfektně, dobře se napíná a vypadá stále fenomenálně. Je perfektní jak pro první navázaní novorozence, tak pro nošení starších dětí.

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.