Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings La symétrie

Tento mimořádný šátek, byl utkán s ohledem na rodinu, její složitost a krásu. Je to čistá harmonie usilující o dokonalost, kde nejdůležitější věcí není samotný cíl, ale cesta.
Vzor má jméno „La symétrie“, protože symetrie je zrcadlo. Díváme se na naše děti a vidíme je jako součást sebe samých. Vyrostou, ale kousky naší duše v nich zůstanou a jsou přítomny v budoucích generacích. Pouto a vztah, který vytváříme s našimi dětmi, je úžasný a jedinečný. To, jak se naše životy prolínají navždy od chvíle, kdy se nám narodí děti, nás mění po zbytek našich životů. Od této chvíle jsme jeden, i když každý z nás je samostatná, krásná bytost, společně vytváříme nejneobvyklejší mozaiku světa. A nejpozoruhodnější je, že každá rodina vytváří svůj vlastní krásný obraz. Vidíme  svůj odraz ve svých dětech, a přestože bychom si rádi tento stav udržel navždy - víme, že s časem vyrostou, prostě je nemůžeme udržet u sebe. Ale část nás, část celé naší rodiny, navždy zůstane s námi a později v jejich potomcích. Společně tvoříme větší celek a je úžasné, jak něco tak křehkého může být nejsilnějším poutem na světě. Živý přenos je symetrie; je to harmonie a rozvoj. Láska, kterou sdílíme, se ve skutečnosti množí. A život v této prosperitě lásky, harmonie a krásy naplňuje mou duši mírem a neomezenou, všemohoucí radostí.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La symétrie“?

Tento krásný šátek je vyroben z bavlny a velmi oblíbeného tussah hedvábí, které je proslulé svými vlastnostmi, je měkké a silné zároveň. Díky této směsi šátek funguje perfektně, dobře se napíná a vypadá stále fenomenálně. Je perfektní jak pro první navázaní novorozence, tak pro nošení starších dětí.

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení