Šátek Wild Slings La Reine

Seznamte se s novým královským šátkem utkaným z jemného francouzského lnu. Pracovní zátěž včel je na špičkové úrovni. Jejich organizace, odhodlání a skvělé schopnosti spolupráce jsou prostě úžasné a díky těmto vlastnostem dokážou vytvořit něco fascinujícího. Všichni pracují pro společné dobro. Matka příroda dokonale vytvořila tento malý hmyz, který je tak užitečný, že by bez něj svět nemohl existovat. Na efektivní provoz úlu a celého včelstva však dohlíží někdo zvláštní. Unikátní, hrdý a ctěný. Je královnou včel, vládkyní celého úlu. Díky její obětavosti a lásce vše funguje tak hladce. Královna znamená život, královna znamená budoucnost a prosperitu. Zaslouží si proto náležitou úctu a privilegia. Vědoma si břemene svých povinností je odhodlána zajistit prosperitu svého úlu. Vidíte také, jak je včelí královna jako každá matka? S nadšením a vytrvalostí královny matky se každý den starají o své rodiny. Jsou zodpovědné za své blaho, štěstí a lásku. Každý den nosí neviditelnou korunu, která je magicky činí mnohem silnějšími, než si myslíte. Nezničitelné a nebojácné. Jsou si jisté, že by pro svou rodinu udělali cokoli. Vědí, že s tak velkou mocí přichází obrovská odpovědnost, ale láska a úcta, které se jim dostává od jejich dětí a rodiny, je kompenzují za veškeré jejich každodenní úsilí.

Můžeme doručit do:
- - - - - - 23.5.2024 Zvolte variantu
6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 670 Kč 3 670 Kč od 3 670 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 033 Kč bez DPH 3 033 Kč bez DPH od 3 033 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu

Jaký je „La Reine“?

Tento 60% lněný šátek vás jistě okouzlí svou krásou a vlastnostmi. Francouzský organický len je velmi tenký a jemný, zároveň je odolný a nosný. Díky tomu, že je vzdušný, je šátek ideální pro letní dny. Vaše dítě se jistě bude cítit neuvěřitelně pohodlně, když bude trávit čas v tomto šátku. Pak jej obklopíte nejen svou láskou a péčí, ale také ušlechtilým a úžasným materiálem, jehož magický dotek umožňuje neomezenou relaxaci. Vše vytváří nádhernou kompozici, díky které je šátek velmi nosný a prodyšný. Šátek je tkaný v zemských tónech - hnědá, béžová a bílá vypadají skvěle a pronikající barvy potěší svou hloubkou. „La Reine“ je pokryta bílými korunkami a motivy včelích královen, které zdobí šátek, zdůrazňují jeho jedinečnost, vytvářejí nadčasově krásný kontrast, který upoutá pozornost a potěší.

  • 60% francouzský organický len
  • 40% organická bavlna Pima
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.