Šátek Wild Slings La protection – le crabe

Tento šátek v sobě spojuje eleganci, tajemství a magii, je opravdu krásný a nesmírně jemný. Motiv měsíce v různých fázích je velmi silným amuletem, prastarou silou, které nelze odolat. Trojitý Měsíc symbolizuje etapy života ženy a je použit v tomto vzoru, aby ukázal kouzlo přírody jako matky nás všech. Štědře nás obdarovává svými dary, které neustále obohacují náš život. Díky tomu, že jsou tyto motivy černé - můžete cítit sílu, která z této symboliky proudí. Důstojný jelen nám také dává pocítit sílu a poselství tohoto projektu. Hloubka barev vypadá skvěle  - je to skutečná mozaika plná nopků v krásných barvách, jako jsou různé odstíny zelené, modré a oranžové.


8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 7 590 Kč 5 260 Kč 5 260 Kč od 5 260 Kč 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 4 347 Kč bez DPH 4 347 Kč bez DPH od 4 347 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La protection – le crabe“?

Šátek je utkán z mimořádně měkkého, výrazného ušlechtilého lnu a oblíbeného hedvábí tussah, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je měkké a pevné zároveň. Díky této směsi se se s šátkem dokonale pracuje, dobře se utahuje a po celou dobu vypadá fenomenálně. Jeho výjimečná měkkost, pružnost a jedinečný design vás okouzlí. Je ideální jak pro první zavinutí novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný.

Složení:

  • 50% - měkký ušlechtilý len
  • 50% - hedvábí tussah
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.