Šátek Wild Slings La libellule-pocket weave & dream weave ©

Už jste někdy sledovali vážku, jak na chvíli usedla na rozkvetlém keři za slunečného pozdě jarního odpoledne? Pozorovali jste ji, jak se po elegantním letu na chvíli zastavila a při odpočinku si vychutnávala okamžik ticha? Vážky jsou úžasná stvoření, nesmírně krásná a elegantní, a zároveň odvážná a rozhodná. V jejich duchu se snoubí křehkost s jemností a dynamikou. Tento šátek je po vážce pojmenován a každý z tisíců malých listů, které tvoří jeho vzor, je jedinečný. Díky speciálnímu typu vazby Dream Weave je možné manipulovat s barvami tak, aby bylo dosaženo velkolepého efektu hry světel, záblesků slunečních paprsků prosvítajících listy nebo vodou. Je to neobvyklá hra barev, stínování odstínů - snaha zachytit nepolapitelné. Zachyťte okamžiky a zázraky přírody.


8 140 Kč 7 880 Kč 7 620 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 6 727 Kč bez DPH 6 512 Kč bez DPH 6 298 Kč bez DPH 4 339 Kč bez DPH od 4 339 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La libellule“?

Pocket weave je technika tkaní, při které jsou dvě vrstvy látky spojené vzorem. Díky tomu je šátek navzdory velmi vysoké gramáži měkký jako obláček, nadýchaný a skvěle se dotahuje. Své dítě téměř zabalíte do načechranosti. Je to neuvěřitelně měkký zázrak - je to šátek vhodný pro batole, velmi nosný a mimořádně pohodlný jak pro rodiče, tak pro dítě. Je utkán z bavlny a merino příze. Jeho vlastnosti jsou prostě skvělé: Je antialergenní, měkký a fantasticky.

Složení:

  • 70% Bio Fairtrade Gots bavlna
  • 30% mulesing free merino vlna
  • pocket weave (kapesní vazba)
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.