Šátek Wild Slings La libellule – nuit d'étoiles filantes

Tento šátek vás zavede do magické noci, během níž se splní každé přání. Víra v malé zázraky nás zahřeje u srdce. Naplňuje nás nadějí a energií, díky které je náš život ještě krásnější. Padání hvězd nám připomíná dětství, kdy jseme se dívali poprvé na tuto podívanou a byli plní očekávání. Vzpomínky na temnou noc a zářící hvězdy. Hloubká modrá obloha se zdála nekonečná, když jsme byli pryč od městských světel, na prachové cestě obklopené obilným polem. Foukající vítr přiměl obilí zpívat svou krásnou písní. Představte si, jak krásná to byla scéna, obklopeni přírodou a čistým štěstím. Teplý vzduch, šustění obilí a tmavě modré nebe plné hvězd, které se každou chvíli chystaly plnit naše přání. Pocit blízkosti s rodinou, jednota s přírodou a víra v zázraky. Přesně tento pocit vystihuje šátek La libellule - nuit d ' étoiles filantes. Je naplněn hořčičnými klasy obilí s azurovými vážkami, které mezi nimi létají. Námořnické modré pozadí šátku nám připomíná tu krásnou, kouzelnou noc. 

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La libellule – nuit d'étoiles filantes“?

Tento šátek je extrémně nosný a odolný a zároveň potěší svou krásou. Kombinuje vše - výjimečnou jemnost, pružnost a jedinečný design. Perfektní je jak na první navázání novorozence, tak i na nošení starších dětí.

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.