Šátek Wild Slings La forêt vierge - La tranquillité

Inspirací pro novou tvář La forêt vierge je jako vždy svět přírody. Když se procházíte lesem nebo loukou vnímáte detaily, které nejvíce ovlivňují smysly. V tomto ročním období je takový klid, zejména ráno, když se zdá, že celá příroda ještě spí. Jemná mlha se vznáší nad zemí a udržuje každou živou bytost v teple pomocí útulné přikrývky. Všichni milujeme ranní procházky poslouchajíc zvuk ticha a klidu. To nám umožňuje cítit se v symbiotickém vztahu s mocí přírody.

4 660 Kč 4 290 Kč 4 040 Kč 3 800 Kč 2 940 Kč od 2 940 Kč 3 851 Kč bez DPH 3 545 Kč bez DPH 3 339 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH od 2 430 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La forêt vierge“?

Nový barevný návrh „La foret vierge“ - „La tranquilite“ je navržen tak, aby vzdal poctu přírodě, která nám přináší odpočinek a oddech od každodenního spěchu. Toto nádherné, sametově hnědé teplo, je jako šálek skvělé kávy a v kombinaci se sametově bílou vám navodí pocítit klidu. Tento šátek kombinuje divokost lesních tajemství a neuvěřitelný dotek oblíbené přikrývky novorozence.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% organická Pima bavlna
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.