Šátek Wild Slings La foret vierge – Beaujolais Nouveau

Procházka podél řádků vinné révy a obdivování západu slunce mezi těmito malebnými výhledy dávají pocit výjimečně stráveného času v krásném prostředí, daleko od městského hluku. Znovu zažíváme dobrodiní matky přírody, která nám ve své dobrotě dává vše, co má nejlepšího. A i když trvá nějakou dobu, než z mladé révy vyroste keř, jehož plody budou ty nejsladší, vyplatí se na ně počkat. Jak krásný může být tento čas čekání, když ho trávíte se svou milovanou rodinou a každý den přináší novou radost. Každé ráno je novou příležitostí k úsměvu a lásce, k pocitu vytouženého blaha v duši a tepla v srdci. Vděčnost, která nás naplní, když vidíme své děti pobíhat mezi keři vinné révy, když slunce pomalu mizí pod obzorem. Dětský smích a to mládí, svěžest a příroda, která nás obklopí. Na všechno bude čas, keře jednou dozrají, ale možnost to všechno prožít je obrovské požehnání. Sytě vínová barva šátku dokonale kontrastuje s hedvábím tussah. Její medové, modré a růžové nopky vytvářejí nádhernou mozaiku. Béžové listy kapradí, bodláky, brouci a motýli na tomto šátku jsou plné i těch nejmenších detailů a tvoří nádherný celek.

 

Můžeme doručit do:
- - - - 23.5.2024 - Zvolte variantu
6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – La foret vierge – Beaujolais Nouveau“?

Šátek je utkán z bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, které je proslulé svými obepínajícími vlastnostmi a je měkké i pevné zároveň. Díky této směsi šátek perfektně funguje, dobře se utahuje a vypadá po celou dobu fenomenálně. V tomto šátku se snoubí vše - výjimečná měkkost, pružnost a jedinečný design. Je ideální pro nošení starších dětí - je nosná a prostorná a při nošení dítěte v ní téměř necítíme jeho váhu, protože materiál vytváří na ramenou pružné polštáře, které váhu pohlcují.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.