Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings La dentelle de la reine Anne- Fruit du dragon

Nejnovější šátek ve vzoru „La dentelle de la reine Anne“ je v barvách ovoce zvaného Královna noci. Sladké ovoce, které kvete jen v noci, bylo inspirací k utkání tohoto neobvyklého šátku. Když poprvé ochutnáte Dragon Fruit, zamotá vám hlavu svou sladkostí a šťavnatostí. Vaše smysly se doslova zblázní. Toto aromatické kaktusové ovoce je jedno z nejkrásnějších plodů, které Matka Země produkuje na světě. Vychutnat si okamžik, díky kterému každý chvíle vypadá, že bude trvat věčně, a malé a potěšení jsou konečně náležitě oceněny.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La dentelle de la reine Anne- Fruit du dragon“?

Tento šátek je extrémně nosný a odolný a zároveň potěší svou krásou. Intenzivní růžová je propletena vícebarevnými nitěmi z mátového - oranžového - bílého tussahu, což vytváří okouzlující mozaiku plnou ohromení. Květinové a hmyzí motivy zdobící šátek zdůrazňují jeho jedinečnost a svou intenzivní temnotou vytvářejí nadčasově krásný kontrast, který upoutá pozornost a potěší. Šátky Wild Slings tkám na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost každému detailu. Každý šátek je před odesláním  ošetřen parou.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení