Šátek Wild Slings La dentelle de la reine Anne- Fruit du dragon

Nejnovější šátek ve vzoru „La dentelle de la reine Anne“ je v barvách ovoce zvaného Královna noci. Sladké ovoce, které kvete jen v noci, bylo inspirací k utkání tohoto neobvyklého šátku. Když poprvé ochutnáte Dragon Fruit, zamotá vám hlavu svou sladkostí a šťavnatostí. Vaše smysly se doslova zblázní. Toto aromatické kaktusové ovoce je jedno z nejkrásnějších plodů, které Matka Země produkuje na světě. Vychutnat si okamžik, díky kterému každý chvíle vypadá, že bude trvat věčně, a malé a potěšení jsou konečně náležitě oceněny.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La dentelle de la reine Anne- Fruit du dragon“?

Tento šátek je extrémně nosný a odolný a zároveň potěší svou krásou. Intenzivní růžová je propletena vícebarevnými nitěmi z mátového - oranžového - bílého tussahu, což vytváří okouzlující mozaiku plnou ohromení. Květinové a hmyzí motivy zdobící šátek zdůrazňují jeho jedinečnost a svou intenzivní temnotou vytvářejí nadčasově krásný kontrast, který upoutá pozornost a potěší. Šátky Wild Slings tkám na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost každému detailu. Každý šátek je před odesláním  ošetřen parou.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.