Šátek Wild Slings L'universe

„L'universe“ je vesmír. Plný emocí, pocitů ... řád světa založený na harmonii, geometrii. Křehkost květu, energie planet. Podstata elegance. Symbióza lásky, síla mystické přírody, posvátná geometrie. Všechny tyto představy, úvahy o životě a celé spektrum emocí je inspirací k vytvoření této ilustrace - jednoduché a jemné, ale silně symbolické. Použita směs zdůrazňuje minimalismus tohoto vzoru.

5 390 Kč 5 150 Kč 3 430 Kč od 3 430 Kč 4 455 Kč bez DPH 4 256 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH od 2 835 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L´universe“?

Absolutně jedinečný šátek, extrémně měkký a díky své přirozené termoregulaci perfektní jak v horkých dnech, tak v zimních mrazech. Šátek je tkaný s ohledem na každý detail, neobvyklé kvality a ve velmi omezeném množství.

Složení:

  • 60% organická bavlna pima
  • 40% mulesing free merino vlna
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.