Šátek Wild Slings L’heure des merveilles - Météorites martiennes

Kolik tajemství před námi skrývá galaxie? Přestože je tak vzdálená, můžeme její krásu obdivovat ze země, zvláště během krásných nocí, když padají meteority. Když mraky pokrývají noční oblohu, měsíc, hvězdy a planety využívají veškerou svou sílu, aby se nám představily. Meteorický roj je velmi tajemný úkaz, nádherná show, kterou nám příroda dává každý rok. Je to čistá magie. Od starověku lidé věřili v magickou sílu ukrytou v nebesích a vkládali svou naději do síly padajících hvězd. V dnešní době lidé k takovým znamením nejsou tak přitahováni, přestože planety a komety objevující se na obloze stále vzbuzují velký zájem. Přetrvávalo však přesvědčení, že jednoho dne budeme schopni blíže poznat jiné planety a při pohledu na padající hvězdu bychom měli myslet na dobré přání a to se určitě splní.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’heure des merveilles – Météorites martiennes“?

Tento krásný šátek je vyroben z bavlny a velmi oblíbeného tussah hedvábí, které je proslulé svými vlastnostmi, je měkké a silné zároveň. Díky této směsi šátek funguje perfektně, dobře se napíná a vypadá stále fenomenálně. Je perfektní jak pro první navázaní novorozence, tak pro nošení starších dětí.

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.