Šátek Wild Slings L'heure des merveilles - l' hippocampe

Mořští koníci žijí v pohádkově tyrkysové vodě a jejich barvy jsou stejně intenzivní jako ty na šátku. Tito fascinující tvorové jsou již po staletí inspirací pro umělce, jsou čilí, zdatní a mrštní. Jejich pozorování je skutečným požitkem pro každého milovníka přírody. Neustále nás fascinuje skutečnost, že samec je zodpovědný za potomstvo, které mu roste v břiše. Příroda nás stále fascinuje ukazováním svých různých tváří, díky nimž můžeme být otevřenější a empatičtější. "L'heure des merveilles - l' hippocampe" je sytě oranžový a tyrkysový šátek, zdobený tisícem pomněnek v různých barvách - záleží na straně. Mezi jejich okvětními lístky vykukují sytě černé listy, které krásně ladí s ručně tkanými třásněmi a půlměsícem, jenž dílo korunuje. Nyní pokaždé, když se na tento šátek podíváte, ucítíte tyto energetické dobré vibrace, které z něj proudí - také díky barevné mozaice plné nýmandů - světle zelený a fialový tussah dělá šátek vícerozměrným.

8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 7 590 Kč 5 390 Kč 5 390 Kč od 5 390 Kč 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH od 4 455 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L'heure des merveilles - l' hippocampe“?

Šátek je utkán z jedinečných a ušlechtilých vláken - z oblíbeného hedvábí tussah s jemným ušlechtilým lnem, kašmírem a merinem. Tkanina je měkká a hladká a velmi sametová na dotek. Je prodyšná, vlákna regulují teplotu. Kašmír je vlákno, které se pyšní svým starobylým původem. Při styku s pokožkou je neuvěřitelně hebké a jeho dotek je prostě čirým potěšením. Kašmírové vlákno se vyznačuje absencí lanolinu, což z něj činí antibakteriální a hypoalergenní tkaninu. Nemá elektrostatické vlastnosti, takže nepřitahuje prach.

Složení:

  • 45% - tussah
  • 30% - měkký ušlechtilý len
  • 15% - kašmír
  • 10% - superwash mulesing free merino
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.