Šátek Wild Slings L’Esprit de la foret – La bûche

Kůň symbolizuje divočinu, nezávislost, pohodu a krásu. Když běží tak lehce a hladce a jeho hříva tančí ve větru, ztělesňuje mír a svobodu celého světa. Koně jsou jedni z nejinteligentnějších a nejcitlivějších zvířat na světě. Rozumí nám, mohou cítit naše emoce i všechny špatné myšlenky. Dobře chrání i své potomky, jsou úžasní rodiče a bezpodmínečná láska k dětem je pro ně nejvyšší hodnotou. Kůň v tomto novém návrhu je zabalen do aureole starověkých run - kompasu, který ukazuje cestu na složité cestě rodičovstvím. Přírodní černá, tmavě hnědá, teple zlatá a vínová - tato barevná kombinace dokonale vyjadřuje krásu přírody, lesní tajemství a divokost koní.  


6 000 Kč 3 910 Kč od 3 910 Kč 4 959 Kč bez DPH 3 231 Kč bez DPH od 3 231 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’Esprit de la foret – La bûche“?

Tato nová verze plná vínového a starého zlatého tussahu vypadá velmi divoce a zároveň elegantně, díky čemuž působí jako kresba starých knih. Je to skvělá směs, která dokonale obepíná jemnou pokožku novorozeného dítěte, ale také větší batole pohodlně usne v vaši náruči.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% Egyptská česaná bavlna
  • 40% tussah hedvábí 
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.