Šátek Wild Slings L’Esprit de la foret – La bûche

Kůň symbolizuje divočinu, nezávislost, pohodu a krásu. Když běží tak lehce a hladce a jeho hříva tančí ve větru, ztělesňuje mír a svobodu celého světa. Koně jsou jedni z nejinteligentnějších a nejcitlivějších zvířat na světě. Rozumí nám, mohou cítit naše emoce i všechny špatné myšlenky. Dobře chrání i své potomky, jsou úžasní rodiče a bezpodmínečná láska k dětem je pro ně nejvyšší hodnotou. Kůň v tomto novém návrhu je zabalen do aureole starověkých run - kompasu, který ukazuje cestu na složité cestě rodičovstvím. Přírodní černá, tmavě hnědá, teple zlatá a vínová - tato barevná kombinace dokonale vyjadřuje krásu přírody, lesní tajemství a divokost koní.  


7 350 Kč 6 430 Kč 4 190 Kč od 4 190 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 314,05 Kč bez DPH 3 462,81 Kč bez DPH od 3 462,81 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’Esprit de la foret – La bûche“?

Tato nová verze plná vínového a starého zlatého tussahu vypadá velmi divoce a zároveň elegantně, díky čemuž působí jako kresba starých knih. Je to skvělá směs, která dokonale obepíná jemnou pokožku novorozeného dítěte, ale také větší batole pohodlně usne v vaši náruči.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% Egyptská česaná bavlna
  • 40% tussah hedvábí 
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení