Šátek Wild Slings L’Alchimie

Tento šátek plný magie, síly a alchymistických symbolů bude mít jistě skutečný vliv na váš život. Slovo „alchymie“ bylo převzato z arabského jazyka (al-kīmiyā). Ten je vypůjčen od pozdní řecké chēmeía. Alchymie je filozofická a předvědní tradice praktikovaná v celé Evropě, Africe a Asii. Kombinovala různé prvky obsažené v současných oborech, jako je chemie, fyzika, hutnictví, medicína, sémiotika, umění, psychologie, parapsychologie, astrologie, mystika a náboženství. Uprostřed kresby vidíte hada. Toto zvíře, znak lékařů, má od starověku širokou symboliku. Vyjadřuje primitivní kosmické síly, božské interakce, nesmrtelnost, energii, moudrost a logiku. Zapsaný v kruhu - symbol absolutismu, skutečné povahy existence a osvícení - získává sílu tajných a magických záležitostí. Kolem můžete vidět alchymistické symboly nebeských těl, které zintenzivňují magické působení hada v kruhu. Na opačných stranách (nahoře a dole) najdete Měsíc vyjadřující empatii a nutnost držet se skupiny a slunce - symbol silné osobnosti a důvěry. Dalšími neobvyklými prvky jsou Merkur - inteligence, Mars - energie a dosažení cíle, Saturn - disciplína a tvrdá práce, Neptun - intuice a překračování hranic, Venuše - harmonie a optimismus a Jupiter - síla.

6 000 Kč 5 760 Kč 5 510 Kč 4 040 Kč od 4 040 Kč 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 3 339 Kč bez DPH od 3 339 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’Alchimie“?

Tento šátek je velmi překvapivý svou jedinečností, díky fascinující přízi, kterou je konopí. Tato příze je divoká ,veganská a krásná. Její nepravidelnost se projevuje zahuštěním vláken, která jsou tkaná do měkké česané bavlny a připomínají divoké květy tkané do vlasů. Konopí je nejsilnější z nití. Srovnatelná s plátnem, ale silnější. Rozhodně krásnější a ušlechtilejší, jedinečná.

Jedná se o velmi dobře nosný šátek, který je stejně silný jako otcovy paže, ale je také snadné zkrotit jeho surovost. Vytvořeno pro nošení v horkých i chladných dnech díky své neobvyklé směsi. Nebojte se tohoto šátku, pokud chcete nosit malé dítě - brzy se stane jemným jako druhá kůže, ale nikdy neztratí svůj charakter tajemné a divoké rostlinné tkaniny.

Složení:

  • 50% 50% egyptská česaná bavlna
  • 40% konopná příze
  • 10% organická bavlna Pima
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.