Šátek Wild Slings Jardin Secret

Jardin Secret je nádherně realistický svět kouzel a krásy ukrytý v přírodě. Jako všechny vzory Wild Slings je i tento ruční kresbou. Na šátku můžeme vidět kolibříka třepotat křídly nad pupeny květin. Vážku, třpytit se v mnoha odstínech modré, skrytou mezi listy. Na samém dně lesa se nachází hlemýžď a symbol podzimu, červené jablko. To vše představuje krásnou symbiózu barev, dovoluje nám plně vychutnat všechno, co je nejkrásnější v divoké přírodě. Tento velkolepý šátek je tkaný obraz, hranice snu a probuzení. Je to tkaná fantazie.

Můžeme doručit do:
- 23.5.2024 - Zvolte variantu
5 260 Kč 5 020 Kč 3 420 Kč od 3 420 Kč 4 347 Kč bez DPH 4 149 Kč bez DPH 2 826 Kč bez DPH od 2 826 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Jardin Secret“?

Tento design je jedinečný nejen díky rozsáhlým detailům na kresbách, ale i barevným paletám. Až doposud nikdo nikdy neměl takový šátek, protože vyžaduje úžasnou pečlivost při skládání přízí, srovnatelné jen s vytvářením obrazů, ve kterých se mísí různé odstíny a mění se sytost barev. V tomto neobyčejném projektu se objevuje 94 různých barev a každá z nich byla napojena ručně.  Není to běžný strojový šátek, byl většinou ručně vyráběn nejen ve fázi projektování, ale také v procesu tkaní.

Šátek je nesmírně měkký. Tkaný velmi nahusto, byl silně přitloukán, což mu dává významnou nosnost. Je to šátek, který bychom doporučili pro víceleté batole, které upadne do hlubokého spánku, okouzlené spacím prachem, jehož je použito opravdu mnoho. Ale věříme, že zkušení rodiče si poradí s šátkem i na novorozence, díky extrémní měkksti šátku.

Složení:

  • 50% organická Pima bavlna
  • 50% luxusní egyptská česaná bavlna
  • 285g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.