Šátek Wild Slings Jardin secret - Nuit de conte de fées

Kouzlo, které tento krásný šátek šíří, nás uchvátí pokaždé, když se na něj podíváme. Je to jako pohádkový sen, ze kterého se nám nechce budit. Záhada propletená čistou, rozkošnou krásou nás vtáhne do tohoto kouzelného světa flory a fauny. Projekty vytvořené na poctu Matce přírodě jsou našim srdcím nejbližší. Šátek je malé umělecké. Šátek připomíná kouzlo dětských snů, plné barev, vůní a chutí. Tajná zahrada plná sladkosti, lásky a dobroty, nebeského magického místa, které nás volá a láká nás, abychom v ní strávili alespoň jeden nezapomenutelný okamžik. Slastné a tajemné, ve kterém se realita mísí s kouzlem snů, a jemná rouška dělící světy pouští první paprsky slunce do snů. Proto mají šátky tak intenzivní barvy, které dokonale kontrastují s hloubkou barvy pozadí. Na hlubokém černém pozadí je vidět tyrkysový kolibřík, jak mává křídly nad poupaty květin. Vážka, glitrující v mnoha odstínech modré, se schovává mezi listy. Chutná, šťavnatá jablka se hrdě chlubí v odstínech královské červené a vínové. Když se podíváte zblízka, uvidíte malého šneka, který společně s nádhernými listy tvoří souvislý a nádherný celek.

Můžeme doručit do:
- 23.5.2024 - - - Zvolte variantu
6 610 Kč 6 370 Kč 6 120 Kč 4 160 Kč 4 160 Kč od 4 160 Kč 5 463 Kč bez DPH 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH od 3 438 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Jardin secret - Nuit de conte de fées“?

Šátek je utkán z bavlny a dvou mimořádných přízí. Kopřivová příze je vyrobena ze 100 % přírodních materiálů, bez jakýchkoliv přidaných chemikálií, himalájská kopřiva získávaná eticky od původních obyvatel Nepálu. Je divoká a zároveň extrémně jemná, má dlouhá vlákna na dotek připomínající dětské vlasy. Je nepravidelná a silná jako len, ale jemná jako mléčná příze. Morušové hedvábí je nejkvalitnější hedvábí. Unikátní věc na hedvábí Mulberry je, jak se vyrábí - má svou historii v Číně, kde místní farmáři pěstují moruše. Produkty vyrobené z Morušového hedvábí patří mezi nejodolnější a vyrábějí nejluxusnější hedvábné zboží. Jednou z jedinečných benefitů Mulberry hedvábí je, že je 100 % přírodní, bez zápachu a hypoalergenní. Díky této směsi šátek skvěle funguje, dobře se váže a vypadá fenomenálně po celou dobu. 

Složení:

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 35 % měkká himalajská kopřiva
  • 15 % morušové hedvábí
  • 290g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.