Šátek Wild Slings Jardin secret – le beryllium

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 
Tento šátek, je jedním z nejpropracovanějších návrhů. Když se díváme na tento šátek, cítíme na kůži teplo letních paprsků, připomíná nám to nádherné, bezstarostné prázdniny. . Určitě i vy přidáte do tohoto úžasného šátku svůj vlastní kus historie. „Tajná zahrada“ je design, který se vynořil z lásky k divoké přírodě. Můžete vidět tyrkysového kolibříka, jak mává křídly nad pupeny květin. Mezi listy se skrývá vážka, lesknoucí se v mnoha odstínech modré. Chutná, šťavnatá jablka se hrdě chlubí v odstínech královské červené a vínové. Pokud se podíváte pozorně, uvidíte malého šneka, který spolu s krásnými listy tvoří souvislý a nádherný celek. Šátek nám ukazuje jemnost a nepolapitelnost krásy, kterou je příroda. To, co celé této kompozici dodává další jedinečnost, je jeho pohádkově žluté pozadí. Teplo této barvy se odráží od šátku, tento slunečný pískový odstín žluté je proložen nádherným barevným tussahem, který vytváří mozaiku plnou krásných nopek. Slunná žlutá je samozřejmě spojena s létem, ale kouzelný kámen, jehož síla je v tomto šátku začarována, je beryl, nádherný drahokam v této barvě. Svým kouzlem chrání majitele při dalekých cestách, jako symbol lásky a věrnosti - stará se o celou rodinu, přičemž jeho síla ovlivňuje budování hlubokých a vyzrálých svazků. Nechte tento nádherný kámen pečovat o vás a vaše dítě - další ochrana pro matku přírodu je největším darem vesmíru.

7 835 Kč 7 593 Kč 7 350 Kč 5 140 Kč od 5 140 Kč 6 475 Kč bez DPH 6 275 Kč bez DPH 6 074 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH od 4 248 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Jardin secret – le beryllium“?

Tento šátek neobsahuje bavlnu. Jeho ohromující barvy jsou pastvou pro oči. Na utkaní tohoto šátku byl použit ušlechtilý len a dva odstíny tussah, takže šátek je plný tohoto jemného hedvábí. Díky bambusové směsi má šátek antibakteriální, antistatické a protiplísňové vlastnosti a zároveň dobře absorbuje vlhkost. Kouzlo se také stane poté, co šátek vyperete. Najednou změní svou strukturu, stane se pružným, měkkým a poddajným. Tento šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro větší batolata. Díky této speciální směsi je velmi nosný.

Složení:

  • 55% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 5% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.