Šátek Wild Slings Freres de sang- le flambeau

Už jste někdy sledovali plápolající oheň? Zářící oheň, naplněný svými touhami, tak krásný a lákavý. Tento šátek zachycuje jeho barvu, sílu, lesk a magii. Oheň vyvolává pocit naděje a bezpečí. Zahání temnotu a vytváří bezpečnou enklávu. S pochodní v ruce se stáváme neporazitelní. Oheň je čistá magie, protože v něm spočívá tajemství jednoty a bezpečí. Jeho plameny každou sekundu zpívají starodávnou píseň, která nás i dnes láká.  Divoká zvířata mají k tajemství nejblíže, koneckonců samy skrývají mnoho tajemství. Plnokrevné bratrství, čistá příroda, divoká a nezkrotná. Na hlubokém černém pozadí vypadá jelen, medvěd a vlk majestátně, tkané v ohnivých barvách oranžové, žluté a červené.
Jedná se o impresionistické umělecké dílo díky použití techniky vazby, kde se barvy prolíná jako paprsky světla lomené vodní hladinou, plameny nebo oheň se silou temnoty. Pružnost tohoto šátku je dána jedinečnou kapesní technikou, která spočívá ve spojení vláken dohromady, díky nimž je materiál nesrovnatelně měkký, a poté bude schopen zahalit vaše dítě jako načechraný a velmi příjemný mrak. 


Můžeme doručit do:
- 23.5.2024 - - Zvolte variantu
7 590 Kč 7 350 Kč 7 110 Kč 4 900 Kč od 4 900 Kč 6 273 Kč bez DPH 6 074 Kč bez DPH 5 876 Kč bez DPH 4 050 Kč bez DPH od 4 050 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sangle le flambeau“?

Pocket weave je technika tkaní, při které jsou dvě vrstvy látky spojené vzorem. Díky tomu je šátek navzdory velmi vysoké gramáži měkký jako obláček, nadýchaný a skvěle se dotahuje. Své dítě téměř zabalíte do načechranosti. Je to neuvěřitelně měkký zázrak - je to šátek vhodný pro větší batolata, velmi nosný a mimořádně pohodlný jak pro rodiče, tak pro dítě. 

Složení:

  • 60% bio fairtrade bavlna
  • 40% ušlechtilý měkký len
  • 350gsm
  • pocket weave (kapesní vazba)
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.