Šátek Wild Slings Freres de sang - café vert

Příroda a divočina, nás okouzlují každý den. Necháváme se tímto okouzlením unášet, slyšíme její volání, protože v divoké přírodě se cítíme jako doma. Nyní tento vzor přichází ve zcela nových barvách a směsi - tato zavinovačka je vyrobena z kávové příze, cashemere, bavlny a merino vlny. Kávové příze Je měkká jako kočičí bříško, vyrobená ze 100% přírodních materiálů, bez přidaných chemických látek. Tato příze má antibakteriální a zároveň termoregulační vlastnosti. Je naprosto přírodní a zcela ekologická. Budování pouta, pocitu blízkosti a bezpečí s dítětem je jedním z nejkrásnějších zážitků, které můžeme jako rodiče zažít. Jste celý váš svět, jste spojeni kouzelnou nití lásky, bezmeznou a nekonečně krásnou. Tím, že své dítě zabalíte do šátku, který je neuvěřitelně jemný na dotek, ho zároveň obklopíte svou láskou a dáte mu to nejlepší. Péče o dítě je tak přirozená a prvotní, umožňuje nám spojit se s přírodou a cítit se součástí koloběhu života. Během těchto úžasných okamžiků si můžete představit, jak dobře se cítíme, když děláme něco, co je v souladu s naší přirozeností, a pomalu zachycujeme každou neocenitelnou vzpomínku. Barevný designe "Freres de sang - café vert" je vytvořen jako pocta přírodě, která nám v každodenním shonu vždy poskytne trochu odpočinku a oddechu. Sametově sytá lahvově zelená v kombinaci s přírodní, elegantní šedou dodá pocit klidu. V tomto šátku se snoubí divokost lesních tajemství a neuvěřitelný nádech oblíbené novorozenecké deky.

6 860 Kč 6 610 Kč 6 370 Kč 3 920 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 5 669 Kč bez DPH 5 463 Kč bez DPH 5 264 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang - café vert“?

Kávové příze je vyrobena ze 100% přírodních materiálů bez jakýchkoli chemikálií. Tato příze má také antibakteriální a termoregulační vlastnosti. Prodyšná, přirozená v každém detailu a neuvěřitelně ekologická. Tento šátek je utkán z jedinečné a ušlechtilé směsi, je velmi měkký, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí. Díky kombinaci kávy, kašmíru a bavlněných vláken je velmi pohodlný. Bude mít magický účinek i na vaše milované dítě a pomůže mu uklidnit se a usnout klidným a bezpečným spánkem ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 40% organická bavlna Pima
  • 35% kávová příze
  • 15% Mulesing free merino vlna
  • 10% kašmír
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.