Šátek Wild Slings Freres de sang - café vert

Příroda a divočina, nás okouzlují každý den. Necháváme se tímto okouzlením unášet, slyšíme její volání, protože v divoké přírodě se cítíme jako doma. Nyní tento vzor přichází ve zcela nových barvách a směsi - tato zavinovačka je vyrobena z kávové příze, cashemere, bavlny a merino vlny. Kávové příze Je měkká jako kočičí bříško, vyrobená ze 100% přírodních materiálů, bez přidaných chemických látek. Tato příze má antibakteriální a zároveň termoregulační vlastnosti. Je naprosto přírodní a zcela ekologická. Budování pouta, pocitu blízkosti a bezpečí s dítětem je jedním z nejkrásnějších zážitků, které můžeme jako rodiče zažít. Jste celý váš svět, jste spojeni kouzelnou nití lásky, bezmeznou a nekonečně krásnou. Tím, že své dítě zabalíte do šátku, který je neuvěřitelně jemný na dotek, ho zároveň obklopíte svou láskou a dáte mu to nejlepší. Péče o dítě je tak přirozená a prvotní, umožňuje nám spojit se s přírodou a cítit se součástí koloběhu života. Během těchto úžasných okamžiků si můžete představit, jak dobře se cítíme, když děláme něco, co je v souladu s naší přirozeností, a pomalu zachycujeme každou neocenitelnou vzpomínku. Barevný designe "Freres de sang - café vert" je vytvořen jako pocta přírodě, která nám v každodenním shonu vždy poskytne trochu odpočinku a oddechu. Sametově sytá lahvově zelená v kombinaci s přírodní, elegantní šedou dodá pocit klidu. V tomto šátku se snoubí divokost lesních tajemství a neuvěřitelný nádech oblíbené novorozenecké deky.

7 350 Kč 7 090 Kč 6 830 Kč 4 200 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Freres de sang - café vert“?

Kávové příze je vyrobena ze 100% přírodních materiálů bez jakýchkoli chemikálií. Tato příze má také antibakteriální a termoregulační vlastnosti. Prodyšná, přirozená v každém detailu a neuvěřitelně ekologická. Tento šátek je utkán z jedinečné a ušlechtilé směsi, je velmi měkký, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí. Díky kombinaci kávy, kašmíru a bavlněných vláken je velmi pohodlný. Bude mít magický účinek i na vaše milované dítě a pomůže mu uklidnit se a usnout klidným a bezpečným spánkem ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 40% organická bavlna Pima
  • 35% kávová příze
  • 15% Mulesing free merino vlna
  • 10% kašmír
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení