Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings Dragon l'arbre

Velkolepý vzor „Draka“ - ručně kreslený drak, je vyobrazen na staré středověké vlajce vlající ve větru, který nás povzbuzuje k boji za lásku a mír pro naše rodiny. Legendy o dracích ovlivňují lidskou představivost po celá staletí, můžete si o nich přečíst ve starověké, perské, severské a daleko východní mytologii. Draci jsou důstojní a silní, ale uctiví a starostliví ke svým příbuzným. Je to síla divoké přírody a magie v kombinaci s legendární moudrostí a krásou. Tato tajemná, zajímavá a krásná stvoření představují přírodní síly a čtyři živly, jsou symbolem autority a moci. Jsou to alegorie znalostí, moudrosti, bdělosti a péče - vlastnosti, které jsou typické pro milujícího rodiče. Poskytujeme svým dětem pocit bezpečí a úkryt pod našimi křídly. Jako draci - skrýváme obrovské množství pevnosti i nekonečné množství jemnosti a lásky. Naše děti vždy podporujeme, mazlíme je, aby spaly, a nic není dost silné, aby nás drželo zpátky, když bojujeme za jejich blaho. Důvěřujte síle, věřte kouzlu lásky.

Můžeme doručit do:
30.6.2022
4 070 Kč 3 363,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Dragon l'arbre“?

Šátek je utkán z nádherné zelené a černé bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi. Měkký a silný tussah vytváří mozaiku plnou nádherně měkkých nopků na šátku. Díky této směsi šátek funguje perfektně, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a útůlný, a když v něm nosíte dítě, jeho váhu téměř necítíte, protože materiál vytváří na vašich ramenou elastické polštáře, které absorbují jeho váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení