Šátek Wild Slings Dragon l'arbre

Velkolepý vzor „Draka“ - ručně kreslený drak, je vyobrazen na staré středověké vlajce vlající ve větru, který nás povzbuzuje k boji za lásku a mír pro naše rodiny. Legendy o dracích ovlivňují lidskou představivost po celá staletí, můžete si o nich přečíst ve starověké, perské, severské a daleko východní mytologii. Draci jsou důstojní a silní, ale uctiví a starostliví ke svým příbuzným. Je to síla divoké přírody a magie v kombinaci s legendární moudrostí a krásou. Tato tajemná, zajímavá a krásná stvoření představují přírodní síly a čtyři živly, jsou symbolem autority a moci. Jsou to alegorie znalostí, moudrosti, bdělosti a péče - vlastnosti, které jsou typické pro milujícího rodiče. Poskytujeme svým dětem pocit bezpečí a úkryt pod našimi křídly. Jako draci - skrýváme obrovské množství pevnosti i nekonečné množství jemnosti a lásky. Naše děti vždy podporujeme, mazlíme je, aby spaly, a nic není dost silné, aby nás drželo zpátky, když bojujeme za jejich blaho. Důvěřujte síle, věřte kouzlu lásky.

Můžeme doručit do:
23.5.2024
3 800 Kč 3 140 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Dragon l'arbre“?

Šátek je utkán z nádherné zelené a černé bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi. Měkký a silný tussah vytváří mozaiku plnou nádherně měkkých nopků na šátku. Díky této směsi šátek funguje perfektně, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a útůlný, a když v něm nosíte dítě, jeho váhu téměř necítíte, protože materiál vytváří na vašich ramenou elastické polštáře, které absorbují jeho váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.