Šátek Wild Slings Dragon – La recette de l’amour fou

Někdy může barva zcela změnit vzor, dát mu nový význam, umožnit vám vidět něco, co dosud očím unikalo. Přesně to se děje nyní, azurová a červená jsou barvy jako stvořené pro draka, dokáží ukázat jeho kouzlo a jedinečnost v celé své kráse. Tajemství a síla draka nemá obdoby, tento mýtický tvor nás vždy fascinoval. Provází jej mystika, důstojnost a kouzlo. Drak je symbolem důstojnosti, statečnosti a bezpodmínečné lásky, a proto je tak blízký citům, které my jako rodiče chováme ke svým milovaným dětem. Když myslíme na draka, cítím v sobě rostoucí sílu, obrovskou energii, tajemnou sílu, která nás naplňuje, dává nám pocit nepřemožitelnosti a další vůli bojovat za dobro své rodiny. Když se podíváme na tento šátek, který je utkán ve výjimečně krásných barvách, intenzivní červené a sytě azurové, naskočí nám husí kůže. 

 

5 390 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 4 455 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – La recette de l’amour fou“?

Šátek je utkán z oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.