Šátek Wild Slings Dragon – La recette de l’amour fou

Někdy může barva zcela změnit vzor, dát mu nový význam, umožnit vám vidět něco, co dosud očím unikalo. Přesně to se děje nyní, azurová a červená jsou barvy jako stvořené pro draka, dokáží ukázat jeho kouzlo a jedinečnost v celé své kráse. Tajemství a síla draka nemá obdoby, tento mýtický tvor nás vždy fascinoval. Provází jej mystika, důstojnost a kouzlo. Drak je symbolem důstojnosti, statečnosti a bezpodmínečné lásky, a proto je tak blízký citům, které my jako rodiče chováme ke svým milovaným dětem. Když myslíme na draka, cítím v sobě rostoucí sílu, obrovskou energii, tajemnou sílu, která nás naplňuje, dává nám pocit nepřemožitelnosti a další vůli bojovat za dobro své rodiny. Když se podíváme na tento šátek, který je utkán ve výjimečně krásných barvách, intenzivní červené a sytě azurové, naskočí nám husí kůže. 

 

5 780 Kč 4 070 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 4 776,86 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – La recette de l’amour fou“?

Šátek je utkán z oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení