Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne

Včely jsou jedním z nejvíce fascinujících a životně důležitých hmyzů na světě. Starají se o zdravé životní prostředí. Tyto malé krásky tvrdě pracují pro Matku přírodu, pro všechna zvířata a lidi na světě.
Rád je pozoruji při práci, létají z jedné květiny na druhou s delikátním bzučením, jsou tak klidné a jisté, vědí co mají dělat, pracují celý den bez stížností a rozveselují louky, zahrady a parky. Ve svých žluto - černých měkkých pláštích vypadají tak hezky. Jejich křídla jsou průsvitná, jemná a lesklá, je to krásné umělecké dílo. V paprscích slunce září a třpytí se ve všech barvách duhy. Jemné síťování připomíná staré mapy s cestami do dalekých zemí a na další kontinenty. Prostě čistá krása.
Rozhodl jsem se použít motiv včely a tuto speciální rostlinu zvanou „krajka královny Anny“, abych vyjádřil svůj obdiv k tomuto nádhernému hmyzu. V blízkosti mého domu je spousta luk, takže čekám jen na skutečné jaro a léto, kdy je mohu sledovat. Jak spolupracují, aby potěšili matku přírodu.

6 040 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 4 991,74 Kč bez DPH 3 140,50 Kč bez DPH od 3 140,50 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne“?

Krásné, jemné a přirozené barvy a speciální složení činí tento šátek skutečným uměleckým dílem. Tento šátek kombinuje divokost lesních tajemství a neuvěřitelný dotek oblíbené přikrývky novorozence. Tento šátek je dokonalý pro malé novorozence i pro několikaleté batole.

Složení:

  • 60% organická Pima bavlna
  • 40% tussah hedvábí
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení