Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne – Yin Yang

Tento kouzelný motiv včely a této speciální rostliny s názvem "Krajka královny Anny", vyjadřuje obdiv k tomuto nádhernému hmyzu. V blízkosti všech našich domu je spousta luk, takže, nejen v létě, je můžeme společně sledovat, stovky nebo dokonce tisíce včel v práci. Jak spolupracují, aby potěšili matku přírodu. Rádi je pozorueme v práci, létají z jedné květiny ke druhé s delikátním bzučením, jsou tak klidné a jisté tím, co mají dělat, pracují celý den bez stížností a rozveselují louky, zahrady a parky. Jen čistá krása. Název "Yin Yang" má zdůraznit jeho kouzlo a sílu. Koncept Yin a Yang pochází ze starověké čínské filozofie a metafyziky. Popisuje dvě primární a opačné, ale komplementární síly, které lze nalézt v celém vesmíru. Souhra Yin a Yang je příčinou všech věcí, které vznikají a mění se. Tvoří pět prvků (oheň, voda, země, kov a dřevo), které vytvářejí a doplňují náš svět. Mezi přírodními silami lze pozorovat Yin a Yang v neustálém pohybu. Tyto dva prvky se setkávají na tomto novém šátku a vytvářejí dokonalou kombinaci klasické krásy a nekrytého pohodlí.

6 690 Kč 6 430 Kč 6 170 Kč 3 680 Kč od 3 680 Kč 5 528,93 Kč bez DPH 5 314,05 Kč bez DPH 5 099,17 Kč bez DPH 3 041,32 Kč bez DPH od 3 041,32 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ Dentelle de la reine Anne – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení