Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne – Yin Yang

Tento kouzelný motiv včely a této speciální rostliny s názvem "Krajka královny Anny", vyjadřuje obdiv k tomuto nádhernému hmyzu. V blízkosti všech našich domu je spousta luk, takže, nejen v létě, je můžeme společně sledovat, stovky nebo dokonce tisíce včel v práci. Jak spolupracují, aby potěšili matku přírodu. Rádi je pozorueme v práci, létají z jedné květiny ke druhé s delikátním bzučením, jsou tak klidné a jisté tím, co mají dělat, pracují celý den bez stížností a rozveselují louky, zahrady a parky. Jen čistá krása. Název "Yin Yang" má zdůraznit jeho kouzlo a sílu. Koncept Yin a Yang pochází ze starověké čínské filozofie a metafyziky. Popisuje dvě primární a opačné, ale komplementární síly, které lze nalézt v celém vesmíru. Souhra Yin a Yang je příčinou všech věcí, které vznikají a mění se. Tvoří pět prvků (oheň, voda, země, kov a dřevo), které vytvářejí a doplňují náš svět. Mezi přírodními silami lze pozorovat Yin a Yang v neustálém pohybu. Tyto dva prvky se setkávají na tomto novém šátku a vytvářejí dokonalou kombinaci klasické krásy a nekrytého pohodlí.

6 240 Kč 6 000 Kč 5 760 Kč 3 430 Kč od 3 430 Kč 5 157 Kč bez DPH 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH od 2 835 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ Dentelle de la reine Anne – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.