Šátek Wild Slings Dentelle de la reine Anne – Fruits de la forêt

Léto se blíží. Dny jsou již velmi teplé, slunečné a dlouhé. Čas od času prší, ale není to tak studené a šedé, jako nedávno, je teplo a voní mladá tráva, čerstvé listy, květiny a sladké ovoce. Množství ovoce, které si nyní můžeme užít, je nespočet. Chodíme do lesa, objevovat jeho tajemství a používat ho, jako plný stůl jídla. Maliny, ostružiny, borůvky, lesní jahody - všechny poklady lesů na talíři, jsou nyní na šátku. Tato úžasná verze šátku s tvrdě pracujícími včelami a krajkou královny Anny, ve fantastické lesní ovocné barvě s přídavkem tussahových nopků - zelené, modré a fialové, vám připomene lahodné letní ovocné dezerty. Znovu je použít motiv včely a také speciální rostlina zvaná „krajka královny Anny“, aby byla vyjádřena pocta tomuto nádhernému hmyzu. V blízkosti našich domů je spousta luk, takže můžeme společně sledovat ohromující včely. Jak spolupracují, aby potěšili matku přírodu, jak se ujišťují, že se letos na našem stole objeví všechny šťavnaté a nádherné lesní plody. 

6 820 Kč 6 560 Kč 6 290 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 4 060 Kč od 4 060 Kč 5 636,36 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 198,35 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 355,37 Kč bez DPH od 3 355,37 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- - 24.1.2022 - - - Zvolte variantu
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Dentelle de la reine Anne – Fruits de la forêt“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Jedná se o mimořádně měkký a pevný šátek, který je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% bambus
  • 40% hedvábí tussah
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.