Šátek Wild Slings Ancient brushwood - La resine

Procházka podél řádků vinné révy a obdivování západu slunce mezi těmito malebnými výhledy dávají pocit výjimečně stráveného času v krásném prostředí, daleko od městského hluku. Znovu zažíváme dobrodiní matky přírody, která nám ve své dobrotě dává vše, co má nejlepšího. A i když trvá nějakou dobu, než z mladé révy vyroste keř, jehož plody budou ty nejsladší, vyplatí se na ně počkat. Jak krásný může být tento čas čekání, když ho trávíte se svou milovanou rodinou a každý den přináší novou radost. Každé ráno je novou příležitostí k úsměvu a lásce, k pocitu vytouženého blaha v duši a tepla v srdci. Vděčnost, která nás naplní, když vidíme své děti pobíhat mezi keři vinné révy, když slunce pomalu mizí pod obzorem. Dětský smích a to mládí, svěžest a příroda, která nás obklopí. Na všechno bude čas, keře jednou dozrají, ale možnost to všechno prožít je obrovské požehnání. Sytě vínová barva šátku dokonale kontrastuje s hedvábím tussah. Její medové, modré a růžové nopky vytvářejí nádhernou mozaiku. Béžové listy kapradí, bodláky, brouci a motýli na tomto šátku jsou plné i těch nejmenších detailů a tvoří nádherný celek.

 

Můžeme doručit do:
- - 1.6.2022 - - - Zvolte variantu
6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Ancient brushwood - La resine“?

Šátek utkaný z bavlny hořčičné barvy a oblíbeného tussah hedvábí, tentokrát s růžovými, modrými, zelenými a žlutými nopkami, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je jemné a pevné zároveň. Díky této směsi šátek perfektně funguje, dobře váže a vypadá po celou dobu fenomenálně. Tento šátek spojuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Skvěle se hodí jak na první navázání novorozeněte, tak pro nošení větších dětí - je nosný a prostorný.

Složení:

  • 50% bio bavlna Pima
  • 10% egyptská česaná bavlna
  • 40% tussah hedvábí
  • 280g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení