Šátek Wild Slings Les résidents de la foret

Letos je velmi mírná zima. Někdy cítíme jarní vítr a vůni něčeho nového… Není sníh, žádný mráz ani chlad. Mnoho ptáků neodletělo. Zvířata nespí. Teplé sluneční paprsky rozbíjejí mraky a dotýkají se země. Někdy prší a pak máme opravdu pocit, že zima skončila a my musíme být připraveni na nový start v tomto přírodním cyklu. I tento šátek byl inspirován světem přírody.  Tento zcela nový design Wild Slings je pro ty z vás, kteří jsou skvělými pozorovateli a průzkumníky přírody. Šátek je jako encyklopedii. Můžete na něm vidět devět obyvatel lesa, které potkáte během procházek v lese. Najdete na něm: vážku, cikádu, brouka, východního tygřího otakárka, čmeláka, dlouhosrstého netopýra, list a žalud dubu, muchomůrku a šišku skotské borovice - nakresleno se všemi detaily. Můžete se vydat na průzkum se svými dětmi a najít všechny jeho prvky, všechny obyvatele lesa, blízko vašeho domova a vysvětlili jim, proč je příroda tak krásná a proč opravdu stojí za to ji chránit.

5 630 Kč 5 380 Kč 5 140 Kč 3 180 Kč od 3 180 Kč 4 653 Kč bez DPH 4 446 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH 2 628 Kč bez DPH od 2 628 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les résidents de la foret“?

Je to velmi divoká směs, ideální na jakékoliv roční období. Šátek je vhodný pro novorozence, ale i pár let staré batole, které v něm bude lehké jako pírko. 

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 30% surový len
  • 20% bambusu

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.