Šátek Wild Slings La naissance

Tento šátek představuje vizualizaci myšlenek o člověku a jeho místě ve vesmíru. Jak malí jsme ve srovnání s nekonečným prostorem, ale jak jsme velcí a důležití pro naše milované děti.
Jak je podobný cyklus života člověka s cyklem dne a noci. Jak ohromující je síla rodičovství, kterou pocítíte hned poté, co uslyšíte první výkřik tohoto malého člověka, zcela závislého na vás, kterého chcete chránit před zlem. Vzor představuje sluneční soustavu jako metaforu života a narození. Síla Slunce a klid Měsíce. Mateřství a otcovství. Dva komplementární póly.

6 000 Kč 5 760 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La naissance“?

Je to velmi divoká směs, ideální na jakékoliv roční období. Šátek je vhodný pro novorozence, ale i pár let staré batole, které v něm bude lehké jako pírko. 

Složení:

  • 50% černá organická bavlna Pima
  • 40% dva různé odstíny tussah
  • 10% bambusu

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.