Nosítko Wild Slings Jardin Secret

Toto nosítko je ušito z oblíbeného vzoru šátku Wild Slings Jardin Secret. Je to vzor, který se objevil díky lásce k divoké přírodě. Můžete vidět kolibříka třepotat křídly nad pupeny květin. Vážku, třpytit se v mnoha odstínech modré, skrytou mezi listy. Na samém dně lesa se nachází hlemýžď a symbol podzimu, červené jablko. To vše představuje krásnou symbiózu barev, dovoluje nám plně vychutnat všechno, co je nejkrásnější v divoké přírodě.

6 450 Kč 5 330,58 Kč bez DPH
Na dotaz

INFORMACE O VÝROBKU

Měkké, strukturované, ergonomické, svisle a vodorovně nastavitelné nosítko pro děti od velikosti 68cm do 4let.
Nosítek je zcela vyrobeno z šátku. Součástí je odepínací špičatý klobouk. Svislé a vodorovné nastavení umožňuje přizpůsobit nosítko pro maximální pohodlí dítěte. Polstrovano na kolenech, aby poskytovalo nejlepší pohodlí dítěte. Snadno umístíte dítě do ergonomické polohy. Lze jej nosit na břiše i na zádech. Měkký, široký bederní pás.

Rozměry panelu:

  • Šířka 18-47cm nad bederním pásem
  • Výška 26-45cm

Všechna nosítka jsou doporučena pro děti, které již sedí bez pomoci.

100% bezpečí, 100% pohodlí, 100% láska

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Nosítka

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení