Šátek Diso Pride Motherhood – Black Blink

Tentoi krásný duhový šátek, vzdávající hold mateřské lásce a hrdosti, je nyní k dispozici v nové barvě! Když slyšíme slovo „máma“, v našich hlavách se objevují stovky pozitivních asociací a pocitů, ale jeden z nich nepochybně zaujímá první místo. Máma je láska! Nekonečné, nepředstavitelné, ohromující a pravdivé. Láska, která naplňuje srdce až po okraj, dělá zázraky a je zcela nesobecká. Mateřství je spojeno s celou řadou pocitů, třpytí se všemi barvami duhy a záře lásky, která osvětluje srdce a úsměv každé matky, se odráží na tomto barevném, lesklém šátku! Zářivý duhový šátek, díky rexoru, ukazuje temně černou postavu matky hrající si s dítětem, obklopené květinami a motýly. Vzpoura barev evokuje pozitivní emoce a měkkost tohoto zavinutí znemožňuje přestat se usmívat. Všechny matky mají magickou schopnost najít radost v malých každodenních věcech, takže tento nový šátek pro vás bude každodenní injekcí pozitivní energie! Díky vaší lásce a obsahu kouzelného ospalého prachu najde každé dítě ve vašich náručích svůj vlastní kousek nebe! 

 

3 420 Kč 3 180 Kč 2 940 Kč 2 440 Kč 1 840 Kč od 1 840 Kč 2 826 Kč bez DPH 2 628 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH 2 017 Kč bez DPH 1 521 Kč bez DPH od 1 521 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Tento šátek je ideální pro novorozence a batolata, měkký, načechraný a plný ospalého prachu. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu. 

Složení:

  • 88% egyptská česaná bavlna
  • 12% červená a modrá lesklá rexor viskóza
  • 270g/m²
Jméno značky: Diso
Kategorie: Šátky