Šátek Diso Pride Motherhood – Black Blink

Tentoi krásný duhový šátek, vzdávající hold mateřské lásce a hrdosti, je nyní k dispozici v nové barvě! Když slyšíme slovo „máma“, v našich hlavách se objevují stovky pozitivních asociací a pocitů, ale jeden z nich nepochybně zaujímá první místo. Máma je láska! Nekonečné, nepředstavitelné, ohromující a pravdivé. Láska, která naplňuje srdce až po okraj, dělá zázraky a je zcela nesobecká. Mateřství je spojeno s celou řadou pocitů, třpytí se všemi barvami duhy a záře lásky, která osvětluje srdce a úsměv každé matky, se odráží na tomto barevném, lesklém šátku! Zářivý duhový šátek, díky rexoru, ukazuje temně černou postavu matky hrající si s dítětem, obklopené květinami a motýly. Vzpoura barev evokuje pozitivní emoce a měkkost tohoto zavinutí znemožňuje přestat se usmívat. Všechny matky mají magickou schopnost najít radost v malých každodenních věcech, takže tento nový šátek pro vás bude každodenní injekcí pozitivní energie! Díky vaší lásce a obsahu kouzelného ospalého prachu najde každé dítě ve vašich náručích svůj vlastní kousek nebe! 

 

3 670 Kč 3 410 Kč 3 150 Kč 2 620 Kč 1 970 Kč od 1 970 Kč 3 033,06 Kč bez DPH 2 818,18 Kč bez DPH 2 603,31 Kč bez DPH 2 165,29 Kč bez DPH 1 628,10 Kč bez DPH od 1 628,10 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Tento šátek je ideální pro novorozence a batolata, měkký, načechraný a plný ospalého prachu. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu. 

Složení:

  • 88% egyptská česaná bavlna
  • 12% červená a modrá lesklá rexor viskóza
  • 270g/m²
Jméno značky: Diso
Kategorie: Šátky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení