Šátek Diso N-ice cream Unicorn

Další šátek z dílny Diso - Dream Collection - N-Ice Cream Unicorn - zmrzlinoví jednorožci. Tento extrémně sladký vzor plný ženskosti s bílými jednorožci na pastelovém pozadí je skvělou volbou pro všechny milovníky zmrzliny. Krásně barevné přechody malinově růžové a marshmallow modrými kopečky zmrzliny vám navodí báječné vzpomínky na dovolenou. Tento krásný kousek je z neuvěřitelně měkké bavlny, hebké a silné. V jeho úžasných, šťavnatých barvách bude vaše miminko navázáno v lásce a hebkosti a odneseno do říše snů.

 

Tento šátek je druhý v pořadí z kolekce Diso - Dream Collection. Tento šátek je magický, plný barev a s fantastickým vzorem -  Faboulous Unicorn. Tato krása je vyrobena z úžasně měkké bavlny, hladké a silné, ideální pro nově narozené dítě a také pro batole. Jeho nádherné a poutavé barvy přivedou vaše dítě do krásné ospalé země pokaždé, když jej do šátku zabalíte. Design s barevným jednorožcem je velmi ženský a elegantní, ale zároveň se odkazuje na krásné pohádky známé každému dítěti. Je to symbol krásy, moudrosti a nevinnosti. Splňte sobě a svému dítěti sny.

2 430 Kč 2 170 Kč 1 570 Kč od 1 570 Kč 2 008 Kč bez DPH 1 793 Kč bez DPH 1 298 Kč bez DPH od 1 298 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Měkký a pevný šátek, vyrobený ze 100% egyptské česané bavlny. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 280g/m²
Jméno značky: Diso
Kategorie: Šátky