Šátek Diso May the Force be with You

Vážení fanoušci hvězdných válek!Snili jste někdy o svém vlastním světelném meči? Nyní ho můžete získat! Elegantní šátek pro civilizovanější věk! Být matkou nebo otcem je úžasná cesta, ale náš život není vždy jen sen. Někdy máme horší dny, potřebujeme nějakou podporu, potřebujeme sílu. Najdeme to v úsměvu našeho dítěte, v jeho milujících očích, v jeho sladkém hlasu. Tento ohromující šátek se dvěma zkříženými světelnými meči s magickým pozadím, bude skvělým dárkem pro všechny milovníky hvězdných válek. Poskytne vám čistou moc, energii a sílu v každodenních bojích a ochrání vaše dítě před vším nebezpečným. Nechť tě provází síla!

3 180 Kč 2 940 Kč 2 440 Kč 1 960 Kč od 1 960 Kč 2 628 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH 2 017 Kč bez DPH 1 620 Kč bez DPH od 1 620 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Měkký, pevný, elegantní a okouzlující černý šátek s červenými, modrými a bílými prvky každého ohromí a poskytne vašemu dítěti skvělý úkryt. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu. 

Složení:

  • 85% egyptská česaná bavlna
  • 15% červená a modrá lesklá rexor viskóza
  • 270g/m²
Jméno značky: Diso
Kategorie: Šátky