Šátek Diso Hyperspace - Monochrome

Před dlouhou dobou v galaxii někde velmi daleko... Představujeme vám „Hyperspace“ v ideálním složení černé a bílé bavlny, velmi měkké a útulné, skvělé pro novorozence i větší batolata. S tímto skvělým šátkem si můžete užít každý okamžik se svým dítětem, ukázat jim náš krásný svět a vyprávět jim příběhy o ostatních civilizacích. Pamatujte, co je nejcennější. Náš čas! V dnešní době jsme vždy ve spěchu. Někdy by bylo skvělé použít superluminální způsob cestování, být rychlejší než světlo. Udělat více pro rodinu, pro děti, stihnout více než můžeme. Někdy bychom se měli jen posadit, uvolnit se a obejmout naše blízké. Tento šátek vám k tomu dává skvělou příležitost ❤.

 

2 910 Kč 2 170 Kč 1 930 Kč 1 570 Kč 1 570 Kč od 1 570 Kč 2 405 Kč bez DPH 1 793 Kč bez DPH 1 595 Kč bez DPH 1 298 Kč bez DPH 1 298 Kč bez DPH od 1 298 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Měkký a pevný šátek, vyrobený ze 100% egyptské česané bavlny. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 280g/m²
Jméno značky: Roar
Kategorie: Šátky

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.