Welcome to the jungle – Deep turquoise

Je tady nová řada šátků Roar s názvem „Sleepy Dust” - „spací prach” - šátky určené od prvních dní života miminek. Všechny šátky z této série budou extrémně jemné, příjemné a skvělé pro začátečníky a ty, kdo touží po krásném, poddajném šátku. Vítejte v džungli - Deep turquoise “ - váš oblíbený leopardí potisk, tentokrát tkaný v intenzivní tyrkysové barvě, s hlubokými černými skvrnami! A na zadní straně - bláznivě černá zvýrazněná modrými skvrnami - dvě strany šátku a moře možností !
Pokud máte trochu rockovou duši a chcete zdůraznit svůj mimořádný a jedinečný styl - tento vzor je rozhodně pro vás! Od prvního pohledu na šátek vám intenzivní barvy umožní cítit dobré vibrace a ohromující svěžest. Tento šátek vám na tváři vytvoří šibalský, koketní úsměv a ve vlasech budete cítit svobodu! Díky vaší lásce a magickému ospalému prachu najde každé dítě ve vašem náručí svůj vlastní kousek nebe.

 

Můžeme doručit do:
- - 14.2.2023 - - - - - Zvolte variantu
2 500 Kč 2 360 Kč 2 230 Kč 2 100 Kč 1 970 Kč 1 840 Kč 1 550 Kč 1 550 Kč od 1 550 Kč 2 066 Kč bez DPH 1 950 Kč bez DPH 1 843 Kč bez DPH 1 736 Kč bez DPH 1 628 Kč bez DPH 1 521 Kč bez DPH 1 281 Kč bez DPH 1 281 Kč bez DPH od 1 281 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Tento šátek je extrémně měkký a útulný a postará se s něhou o vaše dítě od prvních okamžiků jeho života. Budete překvapeni jeho jemností a nosností. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality.

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 265gsm
Jméno značky: Roar
Kategorie: Roar

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.