Hau Hau Ocean

Jsme rádi, že vám můžeme ukázat nejnovější barevný vzor „Hau hau Ocean“. Milujeme psy, jejich loajalitu, lásku a věrnost. Jsou to opravdu skvělí přátelé lidského druhu a mnoho z nich je také fantastickým dětským hlídačem! Je vědecky dokázáno, že kontakt se psem má velký pozitivní dopad na vývoj dítěte. Avšak ne každý si může dovolit mít doma psa. Proto vám přinášíme šátek se vzorem „Hau hau Ocean“, který má krásné modré tyrkysové stínování, aby byl perfektním společníkem pro každé dítě a batole!

 
2 985 Kč 2 491 Kč 2 006 Kč 1 642 Kč 1 642 Kč od 1 642 Kč 2 467 Kč bez DPH 2 059 Kč bez DPH 1 658 Kč bez DPH 1 357 Kč bez DPH 1 357 Kč bez DPH od 1 357 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (270 g/m2) a jsou ideální pro novorozence i batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Roar

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.