Tylová sukně - Les ténèbres

Vícevrstvá tylová sukně je magickou kombinací jednoduché krásy, elegance a tajemství. Tmavě černý tyl vytváří ohromující kontrast s bílým vzorem můr. Vvypadají naprosto fenomenálně. Sukně jsou vyrobeny z měkkého prémiového tylu a viskózy v úžasných barvách s elegantní černou gumou. 

 

Můžeme doručit do:
26.4.2024
1 760 Kč 1 455 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Sukně jsou vyrobeny z měkkého prémiového tylu a viskózy. Jsou vyráběny a šity v Polsku z tkanin nejvyšší kvality. K dispozici ve verzi pro děti a pro maminky.

Můžete si také objednat sukně v jiné nestandardní velikosti. Chcete-li provést takovou objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím chatu nebo pošlete e-mail na následující adresu: obchod@divokesatky.cz.

Jméno značky: Roar
Kategorie: Oblečení

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.