Tup tup

Tato malá srandovní stvoření se ukládají k zimnímu spánku během zimy, právě teď se probouzejí a nemůžou se dočkat až začnou objevovat svět kolem sebe. Čeká na ně ale hodně nástrah v okolí a mnoho ježků potřebuje naši pomoc. V Polsku je charitativní organizace zvaná Jezurkowo, ve které lidé s velkým srdcem pomáhají ježkům po dopravní nehodě, starají se o osiřela mláďata a poskytují jim místo na přezimování. Část výdělku z prodeje poputuje na pomoc této organizaci. 

 

 2 911 Kč 2 668 Kč 2 426 Kč 2 183 Kč 1 567 Kč od 1 567 Kč 2 406 Kč bez DPH 2 205 Kč bez DPH 2 005 Kč bez DPH 1 804 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH od 1 295 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Měkký a pevný šátek, vyrobený ze 100% egyptské česané bavlny. Je ideální pro novorozence i větší batolata. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu. 

Složení:

  • 100% egyptská česaná bavlna
  • 270g/m²
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.