Sheep – gingerbread latte

Tento rok pro nás všechny přinesl mnoho nových výzev a jejich splnění si vyžádalo spoustu energie. Pojďme si tedy zasloužit odpočinek u šálku vaší oblíbené kávy zabalené v novém, pohádkově měkkém šátku - Sheep – gingerbread latte. Něha, jemnost, mír a harmonie - utkali šátek, kde pouhý pohled uklidňuje a dotek měkké a teplé bavlny nás nutí se pod ní skrývat dlouhé zimní večery. Tento šátek je jako první doušek teplého kakaa, který nám dala naše matka v dětství, když jsme se vrátili prochladlí z dlouhé procházky. Hřejivý, sladký a vyvolávající pocit bezpečí, lásky a péče. Tento fantastický šátek je vyroben z extrémně měkké bavlny, hladké a pevné, ideální pro novorozence, batole i starší dítě. Je tkaná v klidné, tlumené krémově bílé barvě a zdobená světle hnědými ovečkami, které vycházejí z ručně kreslené kresby těchto okouzlujících sladkých zvířat. Určitě pomohou vašemu dítěti usnout po dni plném emocí a jsme si jisti, že díky tomuto šíleně roztomilému šátku budete moci své dítě uklidnit láskou a něhou.

2 911 Kč 2 668 Kč 2 426 Kč 2 183 Kč 1 567 Kč 1 567 Kč od 1 567 Kč 2 406 Kč bez DPH 2 205 Kč bez DPH 2 005 Kč bez DPH 1 804 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH od 1 295 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (270 g/m2) a jsou ideální pro novorozence i batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.