Over the rainbow - Ruby cocoa beans

Někde za duhou ... žije mnoho jednorožců. Už jste někdy cestovali do jejich nádherné, zasněné a magické země? Kde neexistují žádné slzy, žádný smutek, žádná bolest, pouze štěstí, sladkost a láska. Tento šátek je velmi zvláštní a originální. Nejkrásnější vzor Roar. Mnoho lásky, objetí a polibky jsou zaručeny. Aby bylo zdůrazněno jejich kouzlo, je šátek utkán v zcela nové barevné verzi, velmi sladké jako tyčinka rubínové čokolády.

4 655 Kč 4 412 Kč 4 160 Kč 2 939 Kč od 2 939 Kč 3 847 Kč bez DPH 3 646 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH 2 429 Kč bez DPH od 2 429 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Určitě se zamilujete do tohoto růžového šátku plného mimořádně měkké hedvábné nitě tsumugi s barevnými nopky. Tsumugi je druh hedvábí, velmi měkký a načechraný, plný barevných hrudek. Má termoregulační vlastnosti, v létě funguje skvěle, jak u batole, tak u novorozence. Tento šátek je velmi zvláštní a originální. Je zaručeno mnoho lásky, objetí a sladkých čokoládových polibků. Všechny obaly jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality.

 

Složení:

  • 70% egyptská česaná bavlna
  • 30% hedvábí z tsumugi
  • 280gsm
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.