Over the rainbow - No matter if you black or white

Vaši nejlepší přátelé - sladcí a vtipní jednorožci ztratily své duhové barvy! Ale přesto jsou milí a hraví. Stačí se na ně podívat! O jejich barvy se nebojte, nejdůležitější věcí je láska, klid a blízkost. Stále milují trávit čas se svými přáteli a rodinou, objímat, mazlit se a líbat. Chtěli by vám poslat hodně pozitivní energie přímo ze svých srdcí, budou vás a vaše dítě milovat bez ohledu na to, zda jste černí nebo bílí nebo žlutí, bez ohledu na to, jaké je vaše náboženství, politické názory a orientace. Chtěli by šířit mír a lásku!

2 670 Kč 2 430 Kč 2 180 Kč 1 570 Kč od 1 570 Kč 2 207 Kč bez DPH 2 008 Kč bez DPH 1 802 Kč bez DPH 1 298 Kč bez DPH od 1 298 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (270 g/m2) a jsou ideální pro novorozence i batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.