OVER THE RAINBOW - Marshmallow

Vaši oblíbení jednorožci se nemohou dočkat, až se vám představí ve své šíleně růžové a hedvábné verzi! Šátek je plný tussahu, v takovém množství ho neuvidíte v žádném z ROAR šátku! Díky tussahu roztomilá stvoření plují na šátku jako měkký mra. A vždy veselí jednorožci rádi pozvou na hraní všechny děti, které si jistě zamilují jemnost této sytě růžové krásy! Po dni plném her budou vaše děti odpočívat mezi svými nejbližšími přáteli, obklopeny načechraným šátkem a vašim milujícím náručím, a budou spát v klidném a hlubokém spánku.

 

 

Můžeme doručit do:
23.5.2024
2 939 Kč 2 429 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

INFORMACE O VÝROBKU

Hedvábí tussah je měkké a silné zároveň. Díky kombinaci s fenomenální egyptskou česanou bavlnou funguje šátek perfektně, dobře se utahuje a vypadá fenomenálně po celou dobu. Je perfektní jak pro první navázáni novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a pohodlný, a když v něm nosíte dítě, jeho váhu téměř necítíte, protože materiál vytváří na našich ramenou měkké polštáře.

 

Složení:

  • 58% egyptská česaná bavlna
  • 42% tussah hedvábí
  • 280gsm
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.