Over the rainbow – Happy plankton

Tentokrát mají vaši oblíbení jednorožci krásnou tyrkysovou barvu a mají skutečný důvod ke štěstí! Mohou volně skákat po krásném medovém šátku, který je plný nádhernými tussahovými nopky! Hrajte a běžte s nimi nekonečným světem fantazie, kde vládne láska, přátelství a radost!
Díky tussahu a bambusové vláknině je tento šátek neuvěřitelně jemný, jeho dotyk na pokožce je čiré potěšení! Tussah nopky vytváří barevnou mozaiku plnou růžových, bílých, modrých a žlutých nádherných detailů! Jen se na ně podívejte a zamilujte se! Vaše děti budou také nadšení, nejen proto, že je to úchvatný a radostný šátek, ale také proto, že je extrémně odolný a nosný, a zdřímnout si v něm lze přirovnat ke spánku na obláčku!

 
 
4 660 Kč 4 410 Kč 4 160 Kč 3 920 Kč 2 700 Kč 2 700 Kč od 2 700 Kč 3 851 Kč bez DPH 3 645 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH od 2 231 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata.

Složení: 

 • 60% egyptská česaná bavlna
 • 35% hedvábí Tussah
 • 5% bambus
 • 280 g/m2

 Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

 • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
 • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
 • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
 • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

 • Standardní nosítko*
  Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
 • Nastavitelné nosítko *
  Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.