Oink oink - Raspberry Bush

Seznámte se s veselou skupinou prasátek, která tráví celý den hraním a žerty. Není divu, protože běží na zeleném pozadí, jehož pouhý pohled nám dává pocit, že žijeme! V kombinaci s fialovo-růžovou barvou prasat je celý šátek injekcí energie a pozitivních vibrací! Díky těmto intenzivním a živým barvám nám chybí dovolená, malinový džem a měkká, světle zelená tráva, která se ohýbá pod nohama. Mmmm ... S tímto šátkem můžete dnes přinést sváteční atmosféru do svého domova! Šťastná prasátka povzbuzují děti ke hře, ale mezi nimi jsou také skvrnitá, vyrovnanější a klidnější a určitě pomohou vašemu dítěti odpočívat po dni plném emocí. Díky tomuto roztomilému šátku budete moci uklidnit své dítě láskou a něhou a objetí a polibky neskončí!

2 911 Kč 2 668 Kč 2 426 Kč 2 183 Kč 1 931 Kč 1 567 Kč 1 567 Kč od 1 567 Kč 2 406 Kč bez DPH 2 205 Kč bez DPH 2 005 Kč bez DPH 1 804 Kč bez DPH 1 596 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH od 1 295 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (280 g/m2) a jsou ideální pro batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.