Muu Muu

Tyto černé a bílé krávy jsou připraveny hrát si s vaším dítětem a postarat se o něj v každodenním dobrodružství. Věděli jste, že krávy nejsou vůbec agresivní, naopak jsou citlivé, inteligentní a fascinující. Vytvářejí silné rodinné a přátelské vazby. Krávy jsou velmi přátelská zvířata, mohou se rozhodovat na základě soucitu a empatie a učit se jedna od druhé. Rodiče-krávy jsou dobří přátelé i učitelé.  Dokonale připravují své potomky na život. Krávy matky velmi často využívají pomoc svých matek při chovu telat. Kráva není lhostejná k osiřelému teleti a může se starat i o své dítě. Mohli bychom se od nich mnohé naučit.

2 426 Kč 1 567 Kč 1 567 Kč od 1 567 Kč 2 005 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH od 1 295 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU:

Tento šátek je ideální pro novorozence i batolata, měkký, načechraný a plný spícího prachu. Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (270 g/m2). Je to velmi měkký a silný šátek.

Pokud máte zájem o doplněk nebo nosítko s tohoto šátku, neváhejte nás kontaktovat.

Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.