Miau Miau Crunch

Je tady revoluce v tkaní - skvělý nápad spojit tak různé způsoby tkaní. A tady je výsledek - trojrozměrný šátek s ručně kresleným vzorem. Extrémně silný, lehký ... vám dá dojem měkkého polštáře na ramenou.. Silný jako otcovy ruce a velmi přilnavý jako druhá kůže. Když ponesete větší batole, téměř neucítíte jeho váhu. Také je tento šátek vhodný na léto - díky své trojrozměrné konstrukci propouští vzduch dovnitř a ven, takže vašemu dítěti nebude příliš horko, i když je venku velmi teplo ... stačí to zkusit! To vše v kombinaci velmi oblíbeného vzoru koček. Jsou nezávislé, inteligentní, elegantní a půvabné. Někdy vtipné a hravé. Často nadýchané jako mraky a sladké jako vatové bonbóny. Jsou to naši přátelé a společníci. Každá z nich je jedinečná. Stejně jako my!

2 771 Kč 2 519 Kč 2 276 Kč od 2 276 Kč 2 290 Kč bez DPH 2 082 Kč bez DPH 1 881 Kč bez DPH od 1 881 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (280 g/m2) a jsou ideální pro novorozence i batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.