Miau Miau - Cotton Candy

Kočky jsou nezávislé, inteligentní, elegantní a půvabné. Někdy vtipné a hravé. Často nadýchané jako mraky a sladké jako vatové bonbóny. Kočky jsou naši přátelé a společníci. Každá z nich je jedinečná. Milují objetí a mazlení. Stejně jako to my, zejména na podzim a v zimě! Tento šátek je měkký jako břicho koťátka, velmi hřejivý a jemný, jistě ho budete milovat! Miau Miau - cukrová vata osladí váš život.
 

4 720 Kč 4 460 Kč 3 150 Kč od 3 150 Kč 3 900,83 Kč bez DPH 3 685,95 Kč bez DPH 2 603,31 Kč bez DPH od 2 603,31 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata.

Složení:

 • 50% egyptská česaná bavlna
 • 10% organická Pima bavlna
 • 40% tussah

Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

 • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
 • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
 • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
 • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

 • Standardní nosítko*
  Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
 • Nastavitelné nosítko *
  Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.