Miau Miau - Blink Blink

Někde za duhou… v jiné krásné zemi najdete sladká, nadýchaná koťátka. Už jste někdy cestovali do jejich nádherné, zasněné a magické země? Koťata jsou nezávislá, inteligentní, elegantní a půvabná. Někdy vtipná a veselá... Milují hraní si a chytání teplých zlatých paprsků protkaných úžasnými barvami duhy: švestková fialová, šťavnatá a sladká růžová, banánová žlutá, limetová a smaragdově zelená a azurově modrá. Jsou ideální pro novorozence i batolata a koťata je přivedou do ospalé zemně pokaždé, když je navážete. Mnoho lásky, objetí a polibků je zaručeno.

3 424 Kč 2 939 Kč 2 052 Kč od 2 052 Kč 2 830 Kč bez DPH 2 429 Kč bez DPH 1 696 Kč bez DPH od 1 696 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.