Le son d'elephant

Někde za duhou… v další krásné zemi najdete i veselé slony. Už jste někdy cestovali do jejich nádherné, zasněné a magické země? Sloni milují úsměv a hrají si celý den. Pečují o své děti, slůňata, vedou je duhou fialovou, šťavnatou a sladkou růžovou, banánovou žlutou, limetkovou a smaragdově zelenou a azurově modrou… A bezpodmínečně milují. Ať už jste velký nebo malý, jistě si zamilujete tento roztomilý šátek. Vaše děti přivedou do ospalé země pokaždé, když jsou navázáni. Mnoho lásky, objetí a polibků jsou zaručeny.

3 424 Kč 2 939 Kč 1 885 Kč od 1 885 Kč 2 830 Kč bez DPH 2 429 Kč bez DPH 1 558 Kč bez DPH od 1 558 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.