La fontaine de la baleine - Nice Cream

Znovu vás vezmeme na úžasnou podmořskou cestu s přáteli, které již dobře znáte. Podmořský svět je magická země nekonečné zábavy, kde vládne mír a bezmezná láska. Zní to skvěle? S naším novým šátkem s velrybami bude tato cesta možná, stačí se přidat! Tento extrémně sladký vzor, ​​velryby na pastelovém pozadí, je skvělou volbou pro všechny milovníky žvýkaček a zmrzliny. Krásná barevná gradace s malinovou růžovou a modrou marshmallow vám připomene úžasné vzpomínky na dovolenou. Jeho krásné, úžasné a šťavnaté barvy jemně zabalí vaše dítě láskou a něhou a přenesou ho do sladké zasněné země.

2 743 Kč 2 500 Kč 2 248 Kč 1 642 Kč od 1 642 Kč 2 267 Kč bez DPH 2 066 Kč bez DPH 1 858 Kč bez DPH 1 357 Kč bez DPH od 1 357 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (280 g/m2) a jsou ideální pro batolata.
 
Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.