La fontaine de la baleine – Happy Plankton

Opět vás vezmeme na úžasnou podmořskou cestu s přáteli, které už dobře znáte. Podmořský svět je kouzelná země nekonečné zábavy, kde vládne mír a bezmezná láska. Zní to dokonale? S naším novým velrybím šátkem bude tato cesta možná, jen se podívejte! Díky tussahu tyto roztomilé mátové velryby plavou a hrají si na šátku jako v oceánu plném veselého planktonu, protože na ní vytvářejí mozaiku modrých, růžových a žlutých nopků! Tussah hedvábí, proslulé svými přilnavými vlastnostmi, je měkké a pevné zároveň. Díky kombinaci s fenomenální egyptskou česanou bavlnou a bambusovým vláknem se s šátkem dokonale pracuje, dobře se utahuje a po celou dobu vypadá fenomenálně. Je ideální pro nošení starších dětí - je nosná a prostorná, a když v ní dítě nosíme, téměř necítíme jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou pružné polštáře, které váhu pohlcují.
 
 
4 660 Kč 4 410 Kč 4 160 Kč 3 920 Kč 2 700 Kč od 2 700 Kč 3 851 Kč bez DPH 3 645 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH od 2 231 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata.

Složení: 

 • 60% egyptská česaná bavlna
 • 35% hedvábí Tussah
 • 5% bambus
 • 280 g/m2

 Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

 • šátek 2.jakosti - malé, pouze estetické nedostatky
 • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
 • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
 • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

 • Standardní nosítko*
  Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
 • Nastavitelné nosítko *
  Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.