I'm a Passenger - Bleu sans fin blink blink

Jste připraveni na další jízdu v úžasných vozidlech? Z nabídky si vybere opravdu každý! Tyto parádní černá vozidla se tentokrát představují na nádherném třpytivém pozadí, které se mění z modré na fialovou, aby se v další zatáčce opět rozzářilo jasně modrou barvou! S tímto šátkem se nikdy nebudete nudit a každý den můžete zažít jiné, fantastické a báječné dobrodružství. Nosorožec vás zasvětí do tajů ovládání jeřábu a veselý aligátor vás nechá projet se na svém bagru! Statečný lev a jeho sklápěčka závodí s panem Ježkem v jeho černém autě. A pokud vaše dítě unaví celodenní zábava, může klidně nasednout do vláčku s koalou, králíčkem a opičkou - na další stanici "Sladké sny"!

 

3 420 Kč 3 180 Kč 2 940 Kč 2 700 Kč 1 890 Kč od 1 890 Kč 2 826 Kč bez DPH 2 628 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH 2 231 Kč bez DPH 1 562 Kč bez DPH od 1 562 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
  • 280gsm
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.