Hoo Hoo – Bleu sans fin – Blink

Co říká sova? Hoo hoo! Sovy jsou jedním z nejtajnějších zvířat na světě, žijí hlavně v noci a skrývají se mezi větvemi a nám ukazují pouze jejich zářivé oči. Ve večerních hodinách slyšíme jen „hoohoo“, když dětem zpívají ukolébavky. Rádi vám přejí „sladké sny“ a zavedou vás do magické země ospalého prachu. Udělejte si pohodlí, ciťte se příjemně, útulně a ponořte se do modrého načechraného mraku, zavřete oči ... klidně se nadechněte. Jste ospalý. Vaše víčka jsou těžší … Hoo hoo! Sladké sny!
Měkká a načechraná peřinka, ulehčí vašemu dítěti, aby spalo jako při nejlepší ukolébavce. Mnoho lásky, objetí a polibků je zaručeno.

3 424 Kč 3 181 Kč 2 939 Kč 2 696 Kč 1 885 Kč od 1 885 Kč 2 830 Kč bez DPH 2 629 Kč bez DPH 2 429 Kč bez DPH 2 228 Kč bez DPH 1 558 Kč bez DPH od 1 558 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.